Autor: Kaubandus.ee • 11. veebruar 2009

Tallinna lennujaam arestis Hugo Bossi kaupluse varad

Tallinna lennujaam arestis võlgnevuse tõttu OÜ-le Versus Invest kuuluva ja lennujaamas asuva Hugo Bossi kaupluse varad.

Tallinna lennujaama finantsdirektor Aarne Orav kinnitas varade arstimist, kuid märkis, et ei soovi pikemalt lennujaama ja kliendi vahelisi asju kommenteerida. Seoses sellega on Hugo Bossi pood antud hetkel suletud, lisas ta.

Versus Investi tegevdirektor Priit Lavits ütles Äripäevale, et tegelikult on lennujaamale võlgu OÜ Aislin, kellelt Versus Invest lennujaamas poepinda üürib. Tema sõnul on Versus Investil ka nõue Aislini vastu.

Urmas Sõõrumaa jäi Äripäevale kommentaari andes napisõnaliseks öeldes vaid, et tal puudub igasugune kontroll ja ülevaade Versus Investi tegemistest.

Ettevõtte majandusaasta aruande kohaselt teenis Versus Invest 2007. aastal 61,7 miljoni kroonise müügitulu juures 2,7 miljonit krooni kasumit.

Versus Investi omanikeks on Hannes Koolile kuuluv AAB VIP Kinnisvara OÜ ning Urmas Sõõrumaale kuuluv U.S.Invest AS. Lisaks Hubo Bossile poodidele opereerib Versus Invest ka Joopi kaubamärgi kauplustega.

Aislin OÜ oli äriregistri andmetel Versus Investi osanik kuni 01.07.2008. Aislini asutaja on Kerri Ulp, kes oli veel eilse kuupäevani ka Aislini ainuomanik.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700