• 11.03.09, 07:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Silberauto juht kakles töötajaga

Läinud kolmapäeval toimus Silberauto Eesti ASi Tartu müügiesinduses rüselus, mille osaliseks oli ettevõtte töötajat vallandada üritanud juhatuse liige Andrus Mossov isiklikult.
Silberauto Eesti juhatuse liige Mossov tahtis nimelt firmas üle 10 aasta töötanud garantiispetsialisti seoses usalduse kaotamisega vallandada, kirjutab Tartu Postimees.
Mossov tahtis kannatanu sõnul saada vallandamisdokumentidele allkirja. Sellega siiski töötaja kohe nõus ei olnud ning lubas dokumentidega tutvuda ja neile allkirja anda järgmisel päeval.
Kui mees tõusis püsti ja tahtis minna töökohale tagasi, jooksis Mossov järele ja hakkas teda käest tirides vägisi oma kabinetti tagasi sundima.
Mossov ajalehega rääkima ei soostunud.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele