Autor: Kaubandus.ee • 26. september 2009

Klandorf: kus siis veel salasuitsu müüa kui Lasnamäel

Lasnamäe linnaosavanem Kalle Klandorf, endine tipp-politseinik, räägib Äripäevale, et salasigarettidega Lasnamäe turgudel äritsemine ei ole tema jaoks mingisugune saladus.

Äripäev rääkis Klandorfile, kuidas lehe fotograaf suurema vaevata täna lõuna paiku Pae tänava turul - see kuulub juba aastaid Klandorfi erakonnakaaslase, keskpartei aseesimehe Ain Seppiku poegade Siimule ja Sulevile - salasigarettide müümist pildistas.

"Jah, olen kursis. See ei ole minu jaoks eriline üllatus. Oleme seal aeg-ajalt ikka kontrollimas ka käinud. Aga nagu see on - meie läheme kohale, müüjad kaovad selleks ajaks minema. Kus siis veel salasigarette müüa kui Lasnamäel. Salaalkoholiga tegeleb turgudel munitsipaalpolitsei. Suitsuäriga peaks politsei tegelema," räägib Klandorf.

Äripäeva fotograaf märkas täna ka Balti jaama turul vilgast salasigarettide müümist. Paraku oli seltskond "ärimehi" end nii hästi ära organiseerinud ehk üksteisel ja ümbrusel hoiti silma peal, et piltnikul ei õnnestunud piisavalt fotode tegemiseks varjuda.

"Jah, nii ta on. Seal, kus on nõudlus, tekib kohe ka pakkumine," nendib Klandorf. "Aga me läheme igal juhul vaatama, mis meil seal Pae tänaval jälle on," lubab linnaosavanem.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700