Autor: Indrek Kald • 16. mai 2012

Prisma avas Tartus Lõuna-Eesti suurima kaupluse

Prisma Peremarket avas Tartus uue kaupluse, mis on ettevõtte andmetel kõige laiemat kaubavalikut pakkuv pood Lõuna-Eestis. Kaupluse pindala on 8353 ruutmeetrit ja poe kaubavalikus on 60 000 toodet.

"Tegemist on poega, kust lisaks laiale toidukauba valikule leiab ka sporditarbeid, rõivaid, kodutehnikat, aiakaupu ja palju-palju muud," ütles Annelinna Prisma juhataja Maarja Jüriöö.

Uues Prismas on loodud töökoht enam kui sajale inimesele. Tegemist on teise Prisma kauplusega Tartu linnas. Kokku on Prisma Peremarketil üle Eesti kaheksa kauplust.

Tartusse rajatud kaubanduskeskuse ehitas AS Oma Ehitaja. Keskuse omanikuks on Soome kinnisvarafond VCA Baltic Retail Fund. "Prisma on väga hea koostööpartner ning meil on hea meel, et oleme osa Prisma laienemisest nii Tartus kui ka mujal Baltikumis," ütles fondi haldava Vicus Capital Advisorsi tegevjuht Risto Hiekka.

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel. Eesti turul alustas Prisma tegevust 2000. aastal ning annab täna tööd enam kui tuhandele inimesele.

Eestis tegutsevad SOK tütarettevõtetena AS Prisma Peremarket ja AS Sokotel, mis kasutab Sokos Hotel Viru kaubamärki.

Koos Soome tarbijateühistutega moodustab SOK S-Grupi. Rahvusvahelise S-Grupi tegevusvaldkondadeks on toidukaubandus, bensiini- ja teenindusjaamad, kaubamajad, hotellindus, autode ja autokaupade müük ning aiandus- ja põllumajandustooted.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700