Autor: Maarit Eerme • 30. jaanuar 2013

Selver jagas annetusteks 88 733 eurot

Kümnendat aastat korraldatava heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames koguti Selverites 16 erineva haigla laste- ja sünnitusosakondade toetuseks 88 733 eurot.

„Mullusega võrreldes saame haiglatele täna üle anda 12 000 euro võrra suurema summa,“ rääkis Selveri keti juht Andres Heinver. „Nii head tulemust ei osanud oodata küll,“ tõdes ta. Heinver on tänulik klientidele, kes peavad oluliseks koduhaigla heaolu ning laste tervist.

Tänavu aasta kasvas eelkõige ostude arv, partnerite panus ning šokolaadimüük, kuid annestuskastidesse jäeti mõnevõrra vähem raha kui eelnevatel aastatel.

Suurim toetussumma, 29 428 eurot, läheb Tallinna Lastehaiglale lastereanimobiili soetamiseks. Tartu Ülikooli Kliinikum saab kasutada kogutud 12 482 eurot rinnapiimaanalüsaatori ostuks. Mitu maakonnahaiglat plaanib soetada väikeste patsientide jälgimismonitorid või taastusravivahendeid.

"Koos on kergem“ on Selveri traditsiooniline heategevusprojekt, mida korraldati tänavu kümnendat korda. Novembri keskpaigast jaanuari alguseni annetati iga Selverist tehtud ostult haiglatele 0,64 senti ning müüdi spetsiaalselt selleks tellitud Annekese sussišokolaade. 

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700