Autor: Alyona Stadnik • 23. aprill 2013

Abc Supermarkets: Prisma poest saab suure löögi Rimi

Abc Supermarketsi juhatuse liikme Ain Taube sõnul ei mõjuta nende tegevust see, et Prisma Peremarket rajab Tallinna kesklinna uut poodi, pigem saab suurema löögi Rimi.

"Oli üldteada fakt, et Prisma otsis Tallinnas uutele kauplustele pinda, teatud mõttes väikeseks üllatuseks võiks aga lugeda just antud asukohta. Ma arvan, et meie tegevusele see otsest mõju ei avalda, kõige suurema löögi saab tõenäoliselt vahetus läheduses olev Rimi hüpermarket," lausus Taube.

Abc Supermarketsil on kesklinna piirkonnas kaks Comarketi kauplust ja Solarise toidupood, millele nad ei prognoosi uue Prisma avamisel suurt mõju.

Taube tõdes, et ka nemad on oma positsioone Tallinna kesklinnas tugevdamas. "Juba käesoleva aasta juuniks renoveerime ja laiendame Narva maanteel Tallinna Ülikooli kõrval tegutseva Kreutzwaldi Comarketi, kauplus saab uue sisu ja müügipind suureneb kaks korda," märkis Taube. "Ühtlasi oleme arvamusel, et Tallinna kesklinna mõnes piirkonnas oleks kohta just lähikauplusele, seetõttu hoiame silmad ja kõrvad lahti. Suuri hüpermarketeid Tallinna kesklinn aga rohkem ei vaja."

 

 

 

 

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700