Autor: Alyona Stadnik • 23. aprill 2013

Puusepp: kesklinn on liiga tühi toidukauplustest

Tallinna Kaubamaja juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul jahivad ka nemad Tallinna kesklinnas uue poe rajamiseks pinda, sest  kesklinn on olnudki tükk aega liiga tühi toidukauplustest.

"Kesklinnas tegelikult ei ole väga palju toidukauplusi. Kesklinn on olnudki tükk aega liiga tühi toidukauplustest," ütles Puusepp ning lisas, et praegu oleks õige aeg rajada.  

Ka Tallinna Kaubamaja on vaadanud kesklinna poode ning neid pindu, kuhu uusi poode avatakse. "Jätkame otsimisi. Meil on ka plaanis võimaluse korral kesklinnas Selveri formaadiga välja tulla," märkis Puusepp.

Millal Selver kesklinna tuleb, ei osanud Puusepp öelda. "Need plaanid ei ole sellises staadiumis. Me pidevalt arutame ning otsime kohti, kuhu rajada, neid samu kohti oleme ka vaadanud, mis täna on avalikkuse ette tulnud," lausus Puusepp.

AS Prisma Peremarket on sõlminud lepingu uue kaupluse rajamiseks Tallinna kesklinna, Hobujaama ja Ahtri tänava nurgale. Pood tuleb läbi kahe korruse, hoonesse rajatakse ka bussiterminal. Prisma Peremarket loodab uue kauplusega pakkuda tõsist hinnakonkurentsi hetkel kesklinnas tegutsevatele suurpoodidele. Kauplus plaanitakse avada 2016. aasta esimeses pooles.

Konkurents on Puusepa sõnul tegelikult kõikide jaoks areng, millest võidab nii klient kui ka pikemas perspektiivis kaupmees.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700