18. oktoober 2016

Rimi Eesti uueks juhiks saab Vaido Padumäe

Rimi Eesti Food uus tegevjuht Vaido Padumäe
Autor: Rimi Eesti Food

Rimi Eesti tegevdirektor Anders Torell on pärast 3,5 aastat otsustanud naasta emaettevõttesse ICA. Rimi Eesti uueks tegevjuhiks saab Vaido Padumäe, kes seni töötas ettevõttes Baltikumi keskostu juhina.

“Soovin tänada Andersit tema panuse eest Rimi Eesti tugevdamisel –  tema väärtuslike ideede, pühendumise ja energia eest, mis ta ettevõttesse on andnud. Kauplused näevad head välja ning meie ettevõte Eestis kasvatab turuosa vaatamata tugevale konkurentsile. Rimi Eestil on täna väga selge strateegiline plaan tulevikuks,” sõnas Rimi Baltic Groupi juhatuse esimees Edgar Sesemann. “Andersi  juhtimise all saavutas Rimi Eesti meeskond olulise pöörde ettevõtte tulemustes ning täna näitab Rimi Eesti pärast mitmeid aastaid positiivseid kasvunumbreid.”

“Minu aeg Rimis on täis olnud huvitavaid väljakutseid koos suurepäraste kolleegidega selles suurepärases riigis. Olen tänulik, et sain võimaluse juhtida Rimi Eestit ja panustada ettevõtte arengusse. Rimi Eesti on täna valmis tegema järgmisi samme Eesti kaubanduses,” rääkis Anders Torell.

“Baltikumi keskostu juhina olen saanud väärt kogemuse ning  võimaluse töötada erinevate inimeste ja meeskondadega kõigist kolmest Balti riigist. Ootan huviga väljakutseid, mida toob mulle Rimi Eesti tegevjuhi roll ja olen väga õnnelik, et tulen tagasi koju ja ühinen Rimi Eesti meeskonnaga,” lisas Rimi Eesti uus juht Vaido Padumäe.

Vaido Padumäe võtab üle Rimi Eesti tegevdirektori kohustused 1. jaanuarist 2017. Vaido on töötanud Rimis alates 2000. aastast ning on teinud muljetavaldavat ettevõttesisest karjääri. Ta alustas Rimis kauba komplekteerijana, õppides ise samal ajal ülikoolis. Peale mitmeid erinevaid ameteid laos sai temast laojuhataja ning hiljem on ta ettevõttes hoidnud erinevaid juhi rolle – tarneahela juht, kategooriagrupi juht ja ostudirektor. Viimases ametis Baltikumi keskostu juhina ehitas ta üles tugeva meeskonna, kes on ellu viimas mitmeid olulisi projekte ja valmis uuteks väljakutseteks.

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Groupile kuuluv ICA Baltic AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 259 kauplust, sealhulgas 74 hüpermarketit (neist 15 Eestis), 95 supermarketit (neist 28 Eestis), 90 odavmüügikauplust (neist 45 Säästumarketit Eestis).  Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700