Autor: Kaubandus.ee • 24. november 2017

Eedeni keskus uueneb

Autor: Eedeni keskus

Novembri viimasel nädalal algavad Eedeni keskuse uue osa ehitustööd ning avatakse uus korrusparkla.

Tuleval nädalal avatakse Eedeni keskuse A Le Coq spordihoone poolsele küljele uus mugav korrusparkla, mille kolmel tasandil on kokku 314 parkimiskohta. Parkimismaja kõik korrused on katusega kaetud. Uude parkimismajja pääseb nii Sõpruse sillalt maha sõites kui ka Kalda tee poolt sisenedes.

 

Eedeni kaubandus- ning vabaajakeskuse uus parkimismaja ning juurdeehitus

Keskuse laiendus kerkib Eedeni Sõpruse silla poolsele küljele 2018. aasta lõpuks. Ehitusleping on sõlmitud konsortsiumiga AS Ehitustrust ja AS-iga Ehitusfirma Rand ja Tuulberg. Olemasolev hoone on 18 000 m2, millele lisandub uus osa 9000 m2. Laienduse järgselt on pinda kokku 27 000 m2, millest väljaüüritavat pinda ligikaudu 21 000 m2. Keskuse ostukohad on klientidele ehitustööde vältel avatud ning uuenduste elluviimine ei sega keskuse igapäevatööd. 

AS Eedeni Keskus on tegutsenud tänaseks 14 aastat. Juhatuse liikme Kaire Krevaldi sõnul saab Eedeni keskus peale laienemist pakkuda veelgi laiemat kaubavalikut ning mõnusaid vaba aja veetmise võimalusi. „Eedeni näol on tegu kogukonna keskusega, mis pakub oma klientidele kõike, mida igapäevaselt nii Ülejõe kui ka Annelinna piirkonnas elaval inimesel vaja võiks minna,“ sõnab Krevald.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700