Autor: Maarit Eerme • 18. oktoober 2018

Rimi otsib häid kohti ekspresspoodidele

Rimi avas aadressil Pärnu maantee 139 oma neljanda ekspresspoe, mis kannab nime Karamelli Rimi ning ettevõte otsib veel uusi atraktiivseid pindu nende jaoks.

„Tallinna süda- ja vanalinnas asuvad Rimi ekspresspoed on osutunud menukaks nii kohalike kui turistide hulgas,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Kauplused asuvad büroo- ja eluhoonete piirkonnas, olles seal töötavatele-elavatele inimestele heaks alternatiiviks nii lõunasöögi võtmisel kui ka pärast tööd kiirelt vajaliku toidukraami muretsemisel. Karamelli Rimi jääb täpselt samasuguse asustusega piirkonda ning sobitub sinna ideaalselt.“

Ettevõtte kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats lisas, et neile on oluline, et ekspresskaupluste piirkonnas oleks kindlasti kas palju turiste või kontoreid "Otsime aktiivselt pindu ekspresskauplustele."

„Meie ekspresskauplused on oma interjöörilt hubased ning tooted väga hoolikalt valitud. Paljud kliendid hindavad seda, et poekülastus oleks kiire ja vajalikud kaubad kergesti leitavad,“ märkis Arro.

Karamelli Rimis pakutakse hommikuputru, võileibu, kohvi ja laia lõunasöögivalikut, avatud on salatibaar ning soojatoidulett. Kohapeal valmistatakse saiakesi ja pitsasid.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700