Autor: Kaubandus.ee • 13. veebruar 2019

Coop Eesti Keskühistu sai uue juhatuse liikme

Sellest nädalast on Coop Eesti Keskühistu uus juhatuse liige ja finantsdirektor Paavo Truu.

Paavol on pikaajaline töökogemus kaubanduses, sealhulgas mitmete suurettevõtete finantsdirektorina nagu näiteks Magnum Grupp ja Bauhof. Coop Eesti Keskühistu senine finantsdirektor Janek Lepp jätkab ettevõtte juhatuses ning keskendub edaspidi e-toidukaubanduse, kui ühe suurema potentsiaaliga arengusuuna, juhtimisele.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul on Coop viimastel aastatel väga kiiresti kasvanud ning juba aastaid Eesti toidukaubanduse turuliidrina tegutsenud organisatsiooni struktuur on ajaga muutunud keerukamaks. Kaks aastat tagasi ostetud Krediidipank on Vihandi sõnul tänaseks muudetud edukalt Coop Pangaks, ligi kolm aastat tagasi käivitatud e-pood on igal aastal kasvanud kordades ning 2016. aastal alustas Tallinna külje all tööd Eesti suurim logistikakeskus, mis varustab Coopi kõiki ligi 350 kauplust üle Eesti.

„Coop ei ole enam ammu lihtsalt Eesti vanim ja suurim kaubandusettevõte, vaid oluliselt laiema missiooniga organisatsioon – oleme juba 117 aastat tagasi loodud ja tegutseme ka täna eesmärgiga muuta Eesti elu paremaks ning viimase aastakümnega on meie jaoks olulisele kohale tõusnud ka elu hoidmine just maapiirkondades. Kuigi viimastel aastatel oleme turule toonud hulga uusi lahendusi, on meil veel väga palju ideid oma eesmärkide täitmiseks ning Paavo liitumine juhatusega annab meile nendeks murrangulisteks aastateks veel ühe lisakäigu juurde,“ lisas Vihand

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700