Autor: Allan Rajavee • 14. jaanuar 2020

Coca-Cola Plaza ja Postimaja ühendatakse

Kinnisvarafond Baltic Horizon investeerib 16-20 miljonit eurot Tallinna südalinnas asuvate Coca-Cola Plaza maja ning Postimaja ühendamiseks.
Postimaja ja Coca-Cola Plaza
Foto: Raul Mee, fotograaf

Baltic Horizoni fondijuhi Tarmo Karotami sõnul tekkis fondil idee Coca-Cola Plaza ja Postimaja ühendamisest juba enne 2018. aastat, mil Baltic Horizon soetas Postimaja keskuse. „Hetk ehitustööde alustamiseks on sobiv – oleme jõudnud selle tulemuseni meeskonnasiseste arvutuste tulemusel," ütles Karotam.

„Me ei tee mingit kasti südalinna, vaid soovime lisada midagi sellist, mis on pikaajaliselt atraktiivne,“ toonitas Karotam.

Tema sõnul on tegemist perspektiivika projektiga, kuna ühelt poolt on uuenemas Tallinna kesklinn tervikuna ja teisalt näitavad Forum Cinemase majandustulemused, et Eesti elanikud käivad ja jätavad üha rohkem raha kinodesse.

"Tegemist on strateegilise investeeringuga, arvestadas liikumist Rotermanni poole. Kindlasti toetab seda ka sadama piirkonna areng,“ arvas Karotam ning lisades, et piirkonnale lisab atraktiivsust ka Urmas Sõõrumaa US Investi investeeringud Rotermanni kvartalisse.

2021. aastal soovitakse alustada kino ja kaubanduskeskuse ühendamisega. Teises faasis ehitatakse ümber Coca-Cola Plaza.

Loe pikemalt Äripäevast.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700