Autor: Kaubandus.ee • 7. veebruar 2020

Coopi e-kaubanduse juhiks saab Mait Mäesalu

E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Mait Mäesalu asub alates 17. veebruarist juhtima Eesti suurima toidukaupluste keti Coopi e-kaubandust.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul on toidukaupluste e-kaubandus viimasel paaril aastal väga kiirelt arenenud ja populaarsust kasvatanud, kuid sektori potentsiaal on tema hinnangul kordades veelgi suurem. „Maidul on kogemus ja teadmised, kuidas kasvatada e-poe kiirust ja efektiivsust ning ta on väga hästi kursis kogu valdkonna viimaste arengutega, millega soovime mitte ainult kaasas käia, vaid ka olla ise teerajajaks,“ lisas Ivask.

Mait Mäesalu sõnul tuli ettepanek asuda juhtima Coopi e-kaubandust küll ootamatult, kuid arvestades Coopi ambitsioone e-kaubanduses ja senist edu toidu- ja esmatarbeturul, ei tulnud jah sõna ütlemiseks kaua mõelda. „E-kaubanduse Liidu juhatuse esimehena olen väga hästi kursis, kui suur kasvupotentsiaal selles sektoris peitub. Coop on e-kaubanduses läbi tegemas suuri muudatusi ning võimalus neid protsesse juhtida on ka minu jaoks võimalus oma seniseid teadmisi parimal võimalikul viisil ellu rakendada,“ lisas Mäesalu.

Mait Mäesalu on kuulunud E-kaubanduse Liidu juhatusse neli aastat, neist kaks viimast on ta täitnud juhatuse esimehe rolli. Mäesalu on varasemalt juhtinud Bauhofi ja viimati Home4You e-kaubandust ning AS Evelekt müügidirektorina olnud vastutav Eesti ühe edukama mööbliettevõtte müügitöö eest.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700