Autor: Kaubandus.ee • 23. märts 2020

Barbora.ee laieneb üle Eesti

Toidu- ja esmatarbekaupade veebipood Barbora.ee laiendab järgmisel nädalal oma teeninduspiirkonda üle Eesti, pakkudes ostjatele võimalust oma e-ostudele järgi minna 33 Maxima kauplusesse suuremates keskustes Eesti maakondades.

Barbora.ee laiendab enda teeninduspiirkonna üle Eesti
Autor: Barbora.ee

Barbora.ee tegevjuhi Deniss Osmani sõnul oli piirkondliku laienemise arendusprojekt juba töös mitme kuu vältel, mille jõustamisse suunati lisaressurssi Eestis üleilmse viiruspandeemia tõttu kehtestatud eriolukorra tingimusis.

“Barbora laiendab koostöös Maxima jaeketiga võimalust sooritada turvalised igapäevaostud internetist ja neile ise järele minna paljudesse linnadesse üle Eesti,” lausus Osman. “Meie eesmärk on tuua võimalikult kiiresti ostjateni võimalus soetada oma igapäevaseid toiduaineid ja esmatarbekaupu Barbora.ee e-poe vahendusel, viies miinimumini vajaduse inimestevaheliseks kontaktiks ja seeläbi järgida ametkondade soovitusi, mis on suunatud viiruseleviku võimaluse minimeerimisele.”

Osmani sõnul katab Barbora.ee kõik Eesti maakondade suuremad keskused, kus asuvad Maxima kauplused. Täpsemaid detaile, sh sortimendi ja teenuse täpse ülesehituse osas, jagab Barbora.ee lähipäevil, kui on testitud kõik teenuse osutamiseks vajalikud logistilised ja IT-lahendused.

„Kujunenud olukorras leidsime koos heade partneritega kiiresti lahendused ja mobiliseerisime omaltpoolt kõik ressursid, et laiendada veebis toidu- ja esmatarbekaupade ostmise võimekust koostöös Maximaga,“ lisas ta.

Detailse info koos poodide nimekirja ja ostutingimustega avaldab ettevõte lähima nädala jooksul.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700