Autor: Kaubandus.ee • 17. aprill 2020

Tarnevõimekust mitmekordistanud Barbora tellimisaken on päev-paar

Toidu- ja esmatarbekaupade pood Barbora.ee on viimaste nädalate jooksul mitmekordistanud oma komplekteerimis- ja kojukandevõimekust ning ostja saab valida sobiva tarneaja reeglina juba järgmiseks-ülejärgmiseks päevaks.

„Eriolukorra tõttu kordades suurenenud ostuhuvi rahuldamiseks oleme kasvatanud oma komplekteerijate arvu ligi neljakordseks ning mitmekordistanud ka kojuveo võimekust,“ lausus Barbora.ee tegevjuht Deniss Osman. „Kui veel nädal-paar tagasi sulgusid järgnevate päevade tellimisaknad minutitega, siis sel nädalal suudame juba täita tellimusi kas järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks.“

Osmani sõnul püsib nõudlus koduste toidu- ja esmatarbekaupade e-poest ostu järele jätkuvalt kõrge, kuid on võrreldes kuu aja taguse hüppelise kasvuga stabiliseerunud.

„Usutavasti on nüüdseks toidukaupade kojutellimine kujunenud juba väga paljudele peredest harjumuspäraseks ning näeme praegusel tasemel nõudluse säilimist edaspidi, ka kehtestatud liikumis- ja muude piirangute leevendamisel,“ lisas ta.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700