• 22.05.20, 11:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Baltika uus juht: Baltika peab saama Ida-Euroopa moeäri tegijaks

Koos perekonna ja koeraga Eestisse kolinud Flavio Perini ütles usutluses Äripäevale, et Baltika peab saama Ida-Euroopa moeäris tõsiseks tegijaks ning ettevõtte paremad päevad on alles ees.
Kaamerasse Flavio vaadata eriti ei taha, pigem tahaks riidepuudel olevaid esemeid sorteerides pildile jääda.
  • Kaamerasse Flavio vaadata eriti ei taha, pigem tahaks riidepuudel olevaid esemeid sorteerides pildile jääda.
  • Foto: Liis Treimann
2019. aasta märtsis Baltikat juhtima asunud Mae Leyreri ametiaeg sai täna, 22. mail, läbi ning nüüd jätkab Baltika pöördega värskelt Eestisse kolinud itaallasest juht Flavio Perini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.07.25, 12:10
Mugav ja soodne makselahendus e-kaupmeestele – pangalingid LHVst
E-kaubanduse pidev kasv on tõstnud esile vajaduse makselahenduste järele, mis oleksid ühtaegu turvalised, kiired ja mugavad. Pangalink kui kõige populaarsem maksevahend on siinjuures üks olulisemaid tööriistu, mis võimaldab ostjal tasuda otse oma internetipangas, pakkudes samal ajal kaupmeestele tõhusat ja paindlikku viisi maksete kogumiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele