Autor: Kaubandus.ee • 22. mai 2020

Tallinki Riia hotell taasavab uksed klientidele alates 1. juunist

Tallink Grupi tütarettevõte Tallink Hotels teatas täna, et taasavab alates 1. juunist 2020 Riias paikneva Tallink Hotel Riga uksed klientidele. Hotelli opereerimine peatati ajutiselt 18. märtsil 2020 koroonaviirusest tingitud reisipiirangute ja kehtestatud eriolukordade tõttu.

Autor: Tallink Hotels

Kuna reisikeeld Balti riikide vahel on tänaseks kaotatud ning Eesti ja Leedu kodanikel on juba täna võimalik naaberriikidesse reisida, juhul, kui puuduvad viirusega seotud haigusnähud ning ollakse terved, siis otsustas Tallink Hotelsi juhatus 1. juunist ka Läti pealinnas asuva hotelli külalistele taasavada.

„Suvi on peagi käes ja kuigi muu maailm on tänaseks meie jaoks reisimiseks veel enamasti lukus, on Baltikumis eelmisel nädalal piiride avamisega tekkinud nö „väike Schengen“ loonud meile väikese turismioaasi ja eestlased, lätlased ja leedulased saavad vähemalt meie kolmes riigis möödunud kuude keerulisele argipäevale väikest vaheldust otsida,“ kommenteeris otsust Tallink Hotelsi juhatuse liige Ave Svarts.

Svartsi sõnul näitas Tallinki lojaalsusprogrammi Club One liikmete seas mai algul läbi viidud küsitlus selgelt, et reisihuvi lähiriikidesse on eestlaste seas pärast pikka reisipiirangute perioodi arvestatav ning üle poolte eestlastest siiski soovib juba sel suvel võimalusel vähemalt mõnda meie naaberriiki reisima minna.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700