Kaupmeeste Liidu tegevjuht Nele Peil rääkis Äripäeva Raadio hommikuprogrammis kuidas kaupmeestel täna läheb ja kuidas nad kriisile vastu on pannud?
Kaupmeeste Liidu tegevjuht Nele Peil
  • Kaupmeeste Liidu tegevjuht Nele Peil
  • Foto: Raul Mee
„Täna on kaubanduses oluline kellele ja mida müüakse. Kui vaadata neid ettevõtteid, kelle klient on äriklient, siis nendel praegu väga hästi ei lähe ning neil on müük langenud võrreldes eelmise aastaga ca 10%,“ ütles Peil. Ta lisas, et need, kes müüvad jaekliendile, siis nende puhul sõltub tulemus sellest, mida müüakse. „Moekaupade müüjatel on halb aasta. Esiteks pandi kinni kaubanduskeskused ja teiseks jäid ära koolilõpetamised ning teised üritused. Inimestel ei ole vajadust osta aksessuaare ja rõivaid.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.07.26, 15:20
Kuidas muuta klienditugi paremaks ka ilma AI-ta
Kliendituge saab muuta kiiremaks, tõhusamaks ja kliendisõbralikumaks ka ilma AI abita. Sageli annavad suurima tulemuse hoopis selgemad protsessid, parem iseteenindus, nutikad automatiseerimised ja õigel ajal jagatud info.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele