Vanalinnas Tallinnale kuuluvatel pindadel tegutsevad ettevõtjad küsivad linnalt üheskoos hinnaalandust või tasuta pinda. Teisipäeval toimunud kokkusaamisel ühenduse ja linnaesindajate vahel andsid Mihhail Kõlvart, Aivar Riisalu ja Eha Võrk ettevõtjatele lootust, aga mitte lubadusi.
Vanalinna ärid küsivad linnalt üüri hinda alla
  • Vanalinna ärid küsivad linnalt üüri hinda alla
  • Foto: Andras Kralla
Vanalinnas tegutseva 37 kaupmehe ühenduse eestkõneleja Jüri Sulini hinnangul võiks üüri hinna viia kooskõlla ettevõtete praeguse käibega, mida on 70-90% vähem kui eelmisel aastal samal ajal. Tema sõnul oleks ideaalne tasu null eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.07.26, 10:06
Ütle robotile tere! Selveritesse jõudsid uued usinad põrandapesijad
Kui Selveris kostab äkitselt viisakas palve teed anda, ei pruugi see tulla mõnelt kaupluse töötajalt. Tõenäoliselt soovib mööda pääseda hoopis uus kolleeg – põrandapesurobot, kes liigub rahulikult, vabandab vajadusel ja annab eesti keeles teada, et aeg on põrandad särama lüüa.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele