Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Aldar Eesti käive kasvas mühinal
Alkoholikaupluste kettide CityAlko ja SuperAlko omanikfirma Aldar Eesti OÜ konsolideeritud müügitulu suurenes mullu 44 protsenti, peaaegu 130 miljoni euroni.
Tänavu tähistab maailma juhtiva puhastustehnoloogia tootja ametlik esindus Kärcher OÜ oma 15. tegutsemisaastat Eesti turul. Selle aja jooksul on peamiselt kvaliteetsete survepesurite järgi tuntud brändist saanud Eesti ettevõtete ja kodude asendamatu partner, kes kujundab puhastusvaldkonna trende autonoomsete robotite, akutehnoloogia ja keskkonnasäästlike lahendustega.