• 12.10.20, 17:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Kaubamaja Grupp kasvatas III kvartalis käivet

Tallinna Kaubamaja Grupi 2020. aasta III kvartali konsolideeritud auditeerimata müügitulu oli 194,2 miljonit eurot, kasvades aasta varasemaga võrreldes 8,1%.
Tallinna Kaubamaja
  • Tallinna Kaubamaja
  • Foto: LIIS TREIMANN
9 kuu müügitulu 540,7 miljonit eurot oli võrreldes 2019. aasta sama perioodiga 3,1% suurem. Grupi 2019. aasta III kvartali konsolideeritud auditeerimata puhaskasum oli 7,4 miljonit eurot, mis jäi ligi kolmandiku võrra alla eelmise aasta võrreldava perioodi kasumile. Kontserni 2020. aasta 9 kuu maksueelne kasum oli 17,3 miljonit eurot ning puhaskasum oli 11,5 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 13:58
Mikromarket pole lihtsalt mugavusteenus, vaid investeering inimestesse ja aega
Paljudes ettevõtetes tähendab tööpäeva keskel kohvi, suupiste või kiire eine hankimine endiselt majast lahkumist. See on aeganõudev, katkestab töövoo ja pole alati ka praktiline, seda eriti siis, kui tegu on tootmis- ja logistikakeskkondadede või kontoritega, mis asuvad linnasüdamest kaugemal. Just seetõttu hinnatakse üha enam lahendusi, mis toetavad sujuvat tööpäeva ja toovad kõik vajaliku mugavalt kohapeale – mikromarketid, suupiste- ja joogiautomaadid toovad poe ja kohvinurga otse enda ruumidesse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele