Autor: Hansab • 28. september 2020

Hansab – positiivset kliendikogemust kasvatavad innovaatilised tehnoloogilised lahendused

Hansab on 29-aastase kogemusega juhtiv innovaatiliste ärilahenduste pakkuja pangandus-, jaekaubandus-, transpordi- ja avalikus sektoris. Ettevõte tegutseb Balti riikides, Soomes ja Valgevenes. Hansab Gruppi kuulub 9 ettevõtet 17 esindusega üle Baltikumi, mistõttu saab Hansab tagada teenuse kõrge kvaliteedi olenemata asukohast.

Hansabi lahendused kaubandusettevõtetele:

• Digitaalsed ekraanid ja multimeedialahendused - Liikuv pilt haarab rohkem inimeste tähelepanu ning sõnum jõuab kiiremini inimesteni. Digitaalsel ekraanil kuvatavat infot on lihtne uuendada ning seda saab teha kiirelt ka distantsilt ning mitmel ekraanil korraga. Ekraane saab omavahel ühendada ning koostada nendest videosein.

Foto: Sven Soome

• Kaubakaitselahendused - Kaubakaitsesüsteemid (EAS) aitavad suurendada käivet avatud kauba väljapanekute abil ning vähendada vargustest tingitud kahjusid. Meie pakutavad süsteemid on töökindlad, lihtsalt kasutatavad ning kohaldatavad iga ruumi kujundusega. Kuna turvaelementide eemaldamine kaupluse proovikabiinis on väga levinud probleem, siis pakume ka lahendust, mis tuvastab füüsilise turvaelemendi eemaldamise katse ning annab sellest märku kaupluse turvatöötajale.

• Kliendiloendussüsteemid - Kliendiloendussüsteem pakub head võimalust märkamatult loendada kauplust külastavaid kliente. Loenduse tulemustest tekkivat statistikat saate kasutada erinevatel viisidel: kampaaniate kokkuvõtete tegemiseks, personali graafikute koostamiseks vms.

• Elektroonilised hinnasildid - Elektroonilised hinnasildid tagavad samad hinnad nii hinnasildil kui kassas. Hindade käsitsi muutmine on aeganõudev ning kulukas, elektrooniliste hinnasiltide puhul toimub hindade muutmine hetkega.

• Makselahendused – makselahenduste hulgas levinumad on traditsioonilised kaardimakselahendused, viimastel aegadel on neile jõudsalt lisandunud aega kokkuhoidev viipemakse funktsionaalsus. Lisaks tõstavad efektiivsust erinevad iseteeninduslikud lahendused, olgu nendeks lihtsamat tüüpi maksekioskid kuni täielikult automatiseeritud self-checkout (SCO) lahendus. Viimase osas kasutatakse juba ka iseteeninduslikke skännereid, kaale, deaktivaatoreid, tšekiprintereid ja kõike muud vajalikku, millega klient kiirelt ning mugavalt oma ostu sooritatud saab. Ühe väga olulise komponendina lisandub iseteeninduslike lahenduste juurde sularahamakse võimalus. Sularahamakse seadmed on täpsed, välistavad inimlikud vead ning turvalised. Sularahamakselahendused on võimalik kauplustes üles seada selliselt, et sularahaga puutuvad kokku vaid kliendid ja inkassaatorid, keegi muu mitte. Nii kasvab turvalisus kui ka efektiivsus.

• Seifid - Raha ja dokumente on kõige kindlam hoida seifis. Meie tootevalikus on nii sertifitseeritud murdvargus- ja tulekindlad seifid kui lihtsamad turvakapid. Kauplustele on kõige sobivam deposiitseif, millesse saab deposiitava kaudu raha ja dokumente lisada ilma seifi ennast avamata.

• Videovalvesüsteemid - Videovalvesüsteemi kasutamise eesmärgiks on võimaldada toimuvaid sündmusi jälgida ning salvestada hilisemaks analüüsiks. Lisaks kaameratele pakume videotöötlustarkvara. Videotöötlustarkvara abil saab vaadata, töödelda ja analüüsida IP- või analoogkaameraga ülesvõetud materjali.

• Sularahaveo ja -töötluse teenus - Hansabi poolt pakutav sularahaveo teenus on mõeldud meie turul tegelevatele kaubandusettevõtetele ning paljudele teistelegi, kelle igapäeva äritegevuse käigus koguneb sularaha. Me aitame teie saadetise turvaliselt ära viia, õigeaegselt pangakontole üle kanda ja vajadusel tellida vahetusraha. Me pakume teile väljaõppinud meeskonnaga, relvastatud turvatöötajatega kui ka spetsiaalselt turvatud ja soomustatud autodega usaldusväärset ja jätkusuutliku teenust, mille transport on kontrollitud ja maandatud kõik ohud.

Uuri lähemalt Hansabi lahenduste kohta kodulehelt www.hansab.ee või kontakteeru otse [email protected], tel 605 9810.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700