Autor: Kaubandus.ee • 30. aprill 2021

Coopi e-poe teeninduspiirkond laieneb kolme uude maakonda

Alates maikuust laiendab eCoop oma senist teeninduspiirkonda ning hakkab toidukauba kojuvedu pakkuma üle kogu Harjumaa, samuti ulatub uus teeninduspiirkond otsapidi Nõva, Rapla ja Tapani, olles kõigis neis piirkondades soodsaim teenusepakkuja.

Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul on e-poodide teeninduspiirkonna laienemine vaid aja küsimus ning töö piiride nihutamise nimel käib igapäevaselt.

„Kõik e-poed on alates koroonakriisi algusest jõuliselt oma tegevusmahte kasvatanud, kuid strateegiad on olnud erinevad. eCoopi eesmärk on pakkuda teenust nii, et klient ei peaks maksma suuri lisatasusid, mistõttu ongi alates 30 eurosest ostukorvist kojuvedu tasuta nii Tallinnas, Raplas, Kosel, Tapal kui ka teistes piirkonda jäävates asulates,“ ütles Mäesalu. Seda, kas klient asub teeninduspiirkonnas, saab Mäesalu sõnul kontrollida eCoop.ee lehel.

Kolm aastat tagasi, kui Coop tõi turule esimesed toidukapid Tallinnas, rõhutas Coopi esindaja, et tulevikus võivad neis piirkondades, kui toidukauplus puudub, olla toidukapp suurepärane asendus. Sügisel paigaldatigi esimesed toidukapid Lääne-Harju valla 6 piirkonda ning tänaseks on toidukappe kokku 14, lisaks Tallinnale ja Lääne-Harjumaale veel Rae vallas, Viimsi vallas ja Saue vallas.

Lisaks Tallinnale, Harjumaale ja ümbritsevatele valdadele pakuvad Coopi piirkondlikud tarbijaühistud e-poe teenust veel Saaremaal, Hiiumaal, Haapsalus, Kilingi-Nõmmel, Vändras ja Jõgeval.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700