• 30.07.21, 12:24

Barbora uus turundusjuht Argo Kubja: unistada pole aega, vaja on "Tänaku tempot"

Toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe Barbora.ee turundust hakkab vedama nii era- kui avaliku sektori organisatsioonide turunduse köögipoole kui ka Eesti startup-skeenega sina peal olev Argo Kubja, kelle hinnangul tuleb toidu- ja kodukaupade e-poodide konkurentsitihedal turul edukas olemiseks kogu aeg "Tänaku tempos" gaasi vajutada.
Barbora värske turundusjuht Argo Kubja
  • Barbora värske turundusjuht Argo Kubja
Enne Barboraga liitumist tänavu mais vedas Kubja Tradehouse Ilukaubamaja turundust, varem agentuuris on tal kogemus veel Baltikumi Coca-Cola Hellenicuga, Hesburger Balticsi, Hilti Balticsi, Tervise Arengu Instituudi, Sotsiaalministeeriumi ja paljude teistega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:28
Kristo Timberg: kaupmehe eduvalemiks on paindlikkus, kohanemisvõime ja valmisolek pidevaks muutuseks
Äripäeva raadiosaates„Kaupmehe eduvalem“ rääkisid Kaupmeeste Liidu juht ja saatejuht Nele Peil ning Hansabi tegevjuht Kristo Timberg kaubandussektori suurimatest väljakutsetest – tööjõupuudusest, kaubakaost, ligipääsetavusest ja andmete kasutamisest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele