Vähem kui aasta maksuameti juhi kohal vastu pidanud Madis Jääger asub septembri teises pooles Margus Linnamäele kuuluva meelelahutuskontserni Apollo Group etteotsa.
Maksuametist lahkunud Madis Jääger läheb Apollo Groupi juhiks.
  • Maksuametist lahkunud Madis Jääger läheb Apollo Groupi juhiks.
  • Foto: Liis Treimann
Jääger võtab rahvusringhäälingu andmetel uue ameti üle Mauri Dorbekult, kes asub ettevõttes uuele positsioonile restoraniäride juhina.

Seotud lood

Uudised
  • 10.03.21, 12:08
Kolmekordse hoobi saanud Apollo juht koroona-ajast: julm, aga lootust on
Apollo juhi Mauri Dorbeki äri on riigi lukku keeramisel lausa kolmekordselt pihta saanud: kinni on nii kinod, raamatupoed kui söögikohad.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.06.26, 06:00
Alkoholituru langus sunnib hulgimüüjaid strateegiat muutma: kasv tuleb nüüd esmatarbekaupadest
Alkoholi tarbimise vähenemine nii Eestis kui Euroopas tervikuna muudab põhjalikult jookide ja hulgimüügi turgu. Mõne ettevõtte jaoks tähendab see kasvavat survet traditsioonilistes kategooriates, teistele annab see aga ajendi hoogustada laienemist suundades, millest saab tulevikus nende äritegevuse tugevam tugisammas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele