• 25.10.22, 14:31

Weekend Eesti omanik: kasvame ka sel aastal korralikult

Rõivaste ja jalatsite jaemüüja Weekend Eesti kiire kasvu üheks põhjuseks on õigel ajal võetud suund digimüügile. Järgmise sammuna rajatakse nutipoed. Kiirest arengust ja saavutatud edust rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis ettevõtte suuromanik Taavi Laeks.
Weekend Eesti omanik: kasvame ka sel aastal korralikult
  • Foto: Weekend
“Eelmisel nädalal tegime esimese nutipoe Viimsis lahti ja praegu on katsetamise aeg,” kirjeldas Laeks jalatsite jaeketi praegusi arengusuundi. Kui katse õnnestub, on oodata laienemist väiksematesse asulatesse, kus pole korralikke kaubanduskeskusi. Järgmise aasta kevadel võiks hakata nutipoode juurde tulema.

Seotud lood

Uudised
  • 20.10.22, 09:12
WeekendShoes avab üle Eesti uuenduslikud nutipoed
Jalatsite ja riiete jaekett WeekendShoes katab Eesti nutipoodidega, esimene avab uksed Viimsi Marketis.
Uudised
  • 15.07.22, 16:05
Weekend kasvatas käivet ja plaanib veelgi laieneda
Vabaajakaupu müüv Weekend Eesti kasvatas mullu käivet ja lubab tänavu veelgi laieneda.
Uudised
  • 22.02.22, 16:07
WeekendShoes: suured muutused on lähiajal ees
Weekend Eesti on vaatamata keerulistele aegadele teinud ettevõttes läbi mitmeid muudatusi, kuid siiski ootavad uued muutused veel ees. Ettevõtte tegevjuht Taavi Laeks räägib lähemalt senistest tegemistest, kaubandusvaldkonna muutustest ja nende uutest plaanidest.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.25, 16:16
Messil EuroCIS 2025 keskenduti tõhususe suurendamisele jaekaubanduses
18.–22. veebruaril Saksamaal Düsseldorfis toimunud EuroCIS 2025 messil olid kohal taaskord tuntuimad kaubandustehnoloogia suunanäitajad. Näha sai uuenduslikke tehnoloogiaid ja lahendusi, mis toetavad jaekaubanduse digitaliseerimist efektiivsuse kasvatamise eesmärgil. Väga laialt oli fookusesse võetud andmepõhine juhtimine. Võtmesõnadeks tehisintellekt, kliendikesksus, targad ostlemiskeskkonnad, energiasääst ja küberturvalisus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele