• 17.11.22, 09:06

Riias avas uksed suurim Euronicsi kauplus

Täna avatakse Riias, Spice kaubanduskeskuses, Läti suurim tehnikapood Euronics, mille uudse kontseptsiooni on loonud Eesti sisekujundajad. Eesti omanikele kuuluv Baltimaade juhtiv tehnikakaupade müüja investeeris Läti moodsaima tehnikapoe rajamiseks ligi 2 miljonit eurot.
Euronicsi uus kauplus.
  • Euronicsi uus kauplus.
  • Foto: RITVARS_STANKEVICS
Uus kauplus paikneb 2600 ruutmeetrisel pinnal, millest 1900 ruutmeetrit on müügiala ning 700 lao ja töötajate ala. Värskelt avatud Riia kauplus pakub tööd ligi 26 uuele töötajale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 13:08
Baltikumi suurim turustaja märkab: Sanitex tõi Toidupangale poole aastaga ligi 10 000 kilogrammi abi
Üle kolmekümne aasta turul olnud, 1992. aastal asutatud Baltikumi suurim hulgi- turustus- ja logistikaettevõte Sanitex lõi käed Toidupangaga ja kutsub sama tegema ka teisi ettevõtteid. Poole aastaga on nad abistanud majanduslikult keerulisel ajal abivajajaid pea 10 000 kilogrammi toidu- ja esmatarbekaupadega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele