• 15.03.23, 10:48

Bauhof sai ajutise tegevjuhi

Alates 21. veebruarist asus Bauhof Grupi juhatuse esimehe ametisse Mantas Tuaba kuni uue tegevjuhi ametisse asumiseni.
Bauhofi kauplus Mustika keskuses
  • Bauhofi kauplus Mustika keskuses
  • Foto: Meeli Küttim
Mantas Tuaba on ka Ermitažas UAB ja ERMI Group UAB tegevjuht.

Seotud lood

Uudised
  • 21.10.22, 11:16
Ehitusketid: sooduspakkumiste osakaal kasvab, surve marginaalidele püsib
Ehituskaupade sektor on Eestis väga konkurentsitihe. Kettide juhtide sõnul püütakse igalt poolt kokku hoida ning kulusid vähendada, et ka tarbijateni jõudev hinnatõus oleks võimalikult väike.
Uudised
  • 09.02.23, 16:04
Ehitusmaterjalide müüjate käibe TOP20: neljandas kvartalis kaotas enim käivet Bauhof
Äripäeva Infopanga kokku pandud ehitusmaterjalide müüjate neljanda kvartali käibe TOP20 selgub, kolme ettevõtte käive langes võrreldes eelneva aasta sama perioodiga.
Uudised
  • 23.09.21, 09:48
Bauhof sai uue tegevdirektori
Ettevõtte turundusdirektor Maarja-Liis Toomiku sõnul oli juhi vahetus seotud ettevõtte ambitsioonidega ja soovis tuua värsket hingamist nende ambitsioonide ellu viimisesse.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.10.25, 11:13
Halloweeni buum Eestis: Selver alustab ettevalmistusi juba septembris
Kummitused, ämblikud, luukere maskid ja oranži värvi riided – kui veel mõni aasta tagasi peeti Halloweeni pigem Ameerika päritolu pidupäevaks, siis täna on see kindlalt jõudnud ka Eesti jaekaubanduse kalendrisse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele