• 22.03.24, 13:09

Euroopa Liidus keelatakse peagi sunnitööga valminud kauba müük

Eelmisel nädalal sai Euroopa Liidu (EL) Nõukogus liikmesriikide heakskiidu määruse ettepanek, millega keelatakse sunniviisilise tööga valminud tooted ELi turul. Eesti toetas ettepanekut.
Lapstööjõu kasutamine Afganistani jalatsitööstuses.
  • Lapstööjõu kasutamine Afganistani jalatsitööstuses.
  • Foto: AFP/Scanpix
Eelnõu järgi keelatakse ettevõtjatel müüa või teha ELi turul kättesaadavaks sunniviisilise tööga valmistatud tooted. Ettepanek puudutab nii tooteid, mis on valmistatud ELis kui ka imporditud kaupu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:55
Makseautomaat kui uus müügipunkt: lahendus, mis avab ettevõttele uusi võimalusi
Ettevõtted liiguvad üha enam iseteeninduse suunas ning otsivad lahendusi, mis võimaldaksid teenust laiendada ka seal, kus teenindajat ei ole. Seda toetab makseautomaadi terviklahendus, milles Nixor seob PAX makseterminalid ja NixPay tarkvara üheks töökindlaks ning turvaliseks maksesüsteemiks ning toetab ettevõtet lahenduse kasutuselevõtul ja haldamisel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele