• 14.05.24, 08:58

„Et ei peaks kuus kilomeetrit leiva järele sõitma.“ Perekond loob müüjateta kauplusketti

Kui väikeses külas müüjaga tavapoe pidamine ära ei tasu, tuleb otsida muid lahendusi – ja nii avas perekond Tirman juba teise poe, kus teenindus käib täisautomaatselt.
Perekond Tirman avas oma elukoha lähedal Leppneemes esimese automatiseeritud kaupluse.
  • Perekond Tirman avas oma elukoha lähedal Leppneemes esimese automatiseeritud kaupluse.
  • Foto: Erakogu
Projekti kaasasutaja Sofja Tirmani sõnul sündis äriidee isiklikest raskustest. Tallinna külje all asuva Leppneeme elanikele sai kiiresti selgeks, et väikeses külas müüjaga tavapoe pidamine tulu ei too ning seejärel asusid Aleksandr ja Sofja Tirman uurima automatiseeritud lahenduste turgu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.05.25, 08:30
PAX ja NixPAY toovad nutikad makselahendused igasse kaubanduskeskkonda
Makseterminalid on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Kui varem täitsid nad üksnes maksete vastuvõtmise rolli, siis tänapäeva nutikad makseterminalid pakuvad võimalusi, mis toetavad aktiivselt ärikasvu. PAX Technology Android-põhised makseterminalid ja Nixori NixPAY tarkvara on selle arenguhüppe eesotsas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele