Harju maakohus kuulutas esmaspäeval välja suvel mitu kauplust kinni pannud koduelektroonika müüja Expert Eesti pankroti.
Experti suletud tehnikakauplus Järve keskuses.
  • Experti suletud tehnikakauplus Järve keskuses.
  • Foto: Andras Kralla
Expert Eesti pankrotihalduriks nimetati Indrek Lepsoo, esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 21. augustil.

Seotud lood

Uudised
  • 08.08.24, 16:15
Hortese päevad kopsaka üürivõla maksmiseks said läbi
Börsil kaubeldav kinnisvarafond EfTEN Real Estate Fund andis üüriga võlgu jäänud Hortese aianduskeskusele 30 päeva, et võlg ära maksta. Need päevad on nüüd möödas, kirjutab Äripäev.
Uudised
  • 09.08.24, 10:00
Ülevaade: jaekaubanduse kustutatud ja pankrotistunud ettevõtted
Lisatud nimekiri viimase aasta jooksul pankrotistunud ja kustutatud jaekaubandusettevõtetest!
Sel aastal on Äripäeva Infopanga andmetel kustutatud 2985 jaekaubanduse valdkonnas tegutsenud ettevõtet. Pankrotistunud on aasta esimese seitsme kuu seisuga aga 17 ettevõtet.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.26, 09:09
Selver panustab käsitööle: värsked liha- ja kalaletitooted valmivad kaupluses kohapeal
Selveri liha- ja kalaletid on kujunenud keti oluliseks tõmbenumbriks, kus värskus, kvaliteet ja käsitöö käivad käsikäes. Erinevalt tavapärasest pakendatud kaubast valmib suur osa Selveri värske liha- ja kalaleti toodetest kohapeal. “Klient hindab eelkõige värskust ja kindlat kvaliteeti ning just neid põhimõtteid me igapäevaselt järgime,” ütleb Selveri liha- ja kalalettide tootmisjuht Aimar Kann.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele