• 12.07.24, 10:31

Küberkurjategijad sihivad ka hulgi- ja jaekaubandust

Eesti suurima internetiühenduste pakkuja Telia II kvartali Turvaneti raportist selgub, et ettevõtted puutuvad igakuiselt kokku sadade miljonite küberohtudega. Märkimisväärselt on kasvanud suure mõjuga teenusetõkestusrünnakute osakaal.
Enim rünnakuid kohalikele ettevõtetele tehti USA, Poola ja Kanada riigi territooriumilt.
  • Enim rünnakuid kohalikele ettevõtetele tehti USA, Poola ja Kanada riigi territooriumilt.
  • Foto: Pexels
Lahtisi uksi otsitakse eri sektoritest

Seotud lood

Uudised
  • 04.04.24, 08:33
Apotheka ja PetCity kliendiandmed jõudsid küberpättide kätte
Jaanuaris avastati ulatuslik küberrünnak Allium UPI OÜ andmebaasi vastu, mis pakub Apotheka apteekidele ja teistele koostööpartneritele ühtset lojaalsusprogrammi ja mille käigus võis ründajate kätte sattuda klientide andmeid.
Uudised
  • 02.03.24, 17:24
Hansabis toimus küberrünnak
Reedel, 1. märtsil toimunud küberintsidendi tõttu häiriti Hansab AS osade IT-süsteemide töö. Rünnaku tuvastamise järel ühendas ettevõte oma süsteemid turvalisuse tagamiseks välisvõrgust lahti.
Uudised
  • 02.03.18, 11:49
COOP: turvalisus on äririsk
Kui tellimiskeskus kaks päeva ei tööta küberrünnaku tõttu, pood on suletud või kliendiandmed satuvad võõraste inimeste kätte halva küberhügieeni tõttu ja ettevõtte suurt kahju kannatab, siis on see äririsk ja selle ärahoidmise eest vastutab juht, rääkis ITuudistele antud intervjuus Coop Eesti IT direktor Kaspar Hioväin.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 13:08
Baltikumi suurim turustaja märkab: Sanitex tõi Toidupangale poole aastaga ligi 10 000 kilogrammi abi
Üle kolmekümne aasta turul olnud, 1992. aastal asutatud Baltikumi suurim hulgi- turustus- ja logistikaettevõte Sanitex lõi käed Toidupangaga ja kutsub sama tegema ka teisi ettevõtteid. Poole aastaga on nad abistanud majanduslikult keerulisel ajal abivajajaid pea 10 000 kilogrammi toidu- ja esmatarbekaupadega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele