• 20.01.25, 15:21

Saudi Araabia suured kaubandusketid tahavad Eesti toitu müüa

Saudi Araabia suuremate kaubanduskettide äridelegatsioon külastab sel nädalal Eesti toiduettevõtteid, et meie toidukaup oma poodidesse müüki võtta.
Saudi Araabia äridelegatsioon kohtus Eesti toidusektori esindajatega. Nii Haage joogid kui ka Balsnack on seal juba müüki alustanud.
  • Saudi Araabia äridelegatsioon kohtus Eesti toidusektori esindajatega. Nii Haage joogid kui ka Balsnack on seal juba müüki alustanud.
  • Foto: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS)
Äridelegatsiooni koosseisu kuuluvad järgmiste ettevõtete esindajad: Panda Retail Company, BinDawood Group (Danube), Edafat International Trading Co., Saudia Dairy & Foodstuff Company ning Awal Qutouf Trading (AQT).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.12.25, 11:00
Mis teeb maaletoojast väärt partneri jaekaupmehele?
Millist väärtust loob distribuutor kaubandusahelas ja miks ei ole isegi suur jaemüüja ilma temata efektiivne? Kodupaberi ehk ARENi müügidirektor Katrin Riisalu selgitab, kuidas hulgimüüja aitab tooted turule viia, hoida tarnekindlust ja hallata riske. Samuti räägib ta, kuidas jaemüüja ootused distribuutorile ajas kasvanud on.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele