• 18.12.25, 09:17

Kantar Emor: Eesti elanikud peavad mainekaimaks ettevõtteks Coopi

Kantar Emori suurettevõtete maineuuringu kohaselt on Eesti elanike silmis tänavu mainekaimad ettevõtted Coop, Tallinna Lennujaam ja Tallink. Esikümnesse kuuluvad veel (tähestikulises järjekorras) Circle K Eesti, Eesti Pagar, Lidl, Saku Õlletehas, Swedbank, Tartu Mill ja Valio Eesti.
Eesti elanikud peavad mainekaimaks ettevõtteks Coopi
  • Eesti elanikud peavad mainekaimaks ettevõtteks Coopi
  • Foto: Andres Haabu
Coop oli mainekaim viimati viis aastat tagasi, vahepealsetel aastatel on ettevõte püsinud esikümnes või selle piirimail. „Coopi edu taga on üsna ühtlaselt kõrge mainehinnang erinevates elanikkonnarühmades,“ rääkis Kantar Emori uuringuekspert Katrin Männaste. „Siiski, keskmisest mainekam on Coop maaelanike seas ja maapiirkondades Coopi positsioon üha tugevneb, samas kui Tallinnas on see märksa tagasihoidlikum. Arvestades Coopi kaupluste paiknemist ja konkurentsiolukorda Tallinnas, on selline trend täiesti mõistetav,“ lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.01.26, 10:10
Drop catching ja backordering — miks on domeeni aegumine palju tõsisem probleem, kui enamik ettevõtjaid arvab
Ettevõtte domeeninimi on digimaailmas võrreldav füüsilise poe sildiga. See on koht, kuhu kliendid tulevad, kust nad leiavad info ja mille kaudu nad sinuga ühendust võtavad. Kui see silt korraga kaob, ei teki lihtsalt väike tehniline tõrge, vaid katkeb terve ahel– veeb, e-post, leitavus ja usaldus. Ometi kohtleb üllatavalt palju ettevõtteid domeeni aegumist kui midagi teisejärgulist, kuni hetkeni, mil on juba hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele