Debenhams väljavaate osas ettevaatlik

Briti suuruselt teine kaubamaja Debenhams vastas 2,7protsendilise majandusaasta kasumi langusega analüütikute ootustele, kuid hoiatas, et on tarbijakulutuste osas ettevaatlik.

Kuigi Briti tarbijakindlus on paranenud, on jaemüügiketid jätkuvalt ettevaatlikud, kuna inflatsiooni kasv ületab palgakasvu. Samas usub jaemüügi spetsialist Verdict, et Briti jaemüüjad saavad jõulude ajal nautida suurimat müügikasvu pärast finantskriisi.

Debenhamsi juht Michael Sharp ütles, et jäävad tarbijakindluse taastumise osas ettevaatlikuks. „Jääme ettevaatlikuks tarbijakindluse taastumise osas 2014. aastal ning ootame, et turul saab jätkuvalt olema väga suur konkurents,“ ütles ta.

200aastase grupi majandusaasta maksueelne kasum oli 154 miljonit naela, mis vastas analüütikute ootustele. Võrreldes 2011-12 majandusaastaga oli kasum 4,3 miljonit naela väiksem. Käive kasvas 2,5 protsenti 2,78 miljardi naelani.

Viimase kuue kuuga on Debenhamsi aktsia tõusnud 29 protsenti.

Osale arutelus

  • Rainer Saad

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara