Tarbijakaitseamet: Cherry Media OÜ teavitas maksejõuetusest

cherry teatas maksejõuetusest
Cherry.ee vaucheri portaali esileht

Täna, 26.mail 2016 teavitas Cherry Media OÜ (Cherry.ee, vautšeriportaal Cherry) tarbijakaitseametit oma kogu tegevuse lõpetamisest ning esitas reisiettevõtjana avalduse maksejõuetuse kohta ja taotluse tagatisraha arvelt tarbijate nõuete rahuldamiseks. Soovime rõhutada, et Cherry Media OÜ poolt seatud tagatist kasutakse ainult ärajäävate pakettreiside reisitasu hüvitamiseks.

Tarbijate pakettreisilepingutest tulenevate nõuete rahuldamiseks on Cherry Media OÜ’l 51 000 euro suurune tagatis, mis on seatud firmas BTA Insurance Company SE.

Tarbijakaitseamet palub tarbijatel võtta esmalt ühendust reise vahendanud Cherry Media OÜga. Selle info saamiseks pöörduge e-kirjaga aadressile info@cherry.ee, kuid arvestada tuleb viivitusega vastuse saamisel.

Tagatisrahast reisitasude hüvitamisel lähtub tarbijakaitseamet kinnitusest, kas pakettreis toimub või mitte.

Täpsed juhised, kuidas avaldusi esitada ja millise aja jooksul amet nõudeid kogub, annab amet teada reedel s.o 27.mail.2016.

Nendel tarbijatel, kes maksid reisi eest Cherry Media OÜ’le  krediitkaardiga, soovitab amet makse tagasikutsumiseks pöörduda panga poole. Kui reisiostja oli jõudnud sõlmida ka reisitõrkekindlustuse, võiks pöörduda kindlustusfirma poole ja küsida üle, kas reisifirma maksejõuetus on kindlustusega kaetud või mitte.

Soovime rõhutada, et Cherry Media OÜ poolt seatud tagatist kasutakse ainult ärajäävate pakettreiside reisitasu hüvitamiseks. Üksikud reisiteenused (lennupiletid, spa paketid, majutus jm) ei kuulu tagatisrahast hüvitamisele.

Cherry Media OÜ poolt vahendatud muude vautšerite (muud teenused) osas märgib amet järgmist. Ettevõtte poolt tarbijakaitseametile edastatud esialgsetel andmetel on Cherry Media OÜ ja tegelike teenuse pakkujate vahel sõlmitud lepingutes õiguste ja kohustuste tasakaal sätestatud selliselt, et tarbijate ees võetud kohustuste täitmine tuleb tagada konkreetsel teenusepakkujal.  Palume vautšeri omanikul pöörduda esmalt vautšeril märgitud teenuse pakkuja poole.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara