Cherry 10 õppetundi

Cherry 10 õppetundi
Cherry Media juhatuse liige Andres Susi tõi välja 10 õppteundi, mis ta koges...

Cherry Media juhatuse liige Andres Susi ja juhatuse esimees/tegevjuht Priit Tomp panid kirja 10 õppetundi, mida nad 6 tegevusaasta jooksul kogesid.

  1. Ehita ettevõtet pikaajalist visiooni ja strateegiat silmas pidades, mitte kiireks müügiks. Ettevõtte müük on loterii, mis võib juhtuda, aga võib ka mitte. 
  2. Rahavoog on nagu hapnik, ilma milleta ei saa. Never run out of cash.
  3. Õigel ajal kapitaliseerimata jätmine võib saada pikemas perspektiivis saatuslikuks. Üritad siseneda turgudele ebapiisavate ressurssidega.
  4. 8-liikmeline juhatus on produktiivsuse surm. Mitmepealistel pikkadel koosolekutel lepitakse kokku, et järgmine kord lepitakse kokku.
  5. Vii iga IT-arendus välja vähemalt MVPni*. *Minimum Viable Product. Nii saad toodet/featuuri turul testida ja arendus-roadmapist ühe ülesande vähemaks.
  6. Tee vähem, aga hästi. Nii jõuad rohkem. Fokusseeru.
  7. Ümbritse end parimate inimestega. Sest viimased tõmbavad ligi omasuguseid ja ainult sellises keskkonnas luuakse väärtust.
  8. Püsi kerge ja osav. Ole valmis muutuma. Asjad juhtuvad planeeritmatult ja ootamatult.
  9. Ära karda kannibaliseerida olemasolevat äri uue mudeliga. Kui seda ei tee sina, siis teeb seda keegi teine sinu eest.
  10. Kuula “musti lambaid” - neid, kes arvavad teisiti ja ei toeta populaarseimat ideed / strateegiat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara