Kuidas Coop Eesti 9 aastaga käibe kahekordistab?

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Viha
Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Vihand

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Vihand ütles Danske Liidrite Foorumil, et aastaks 2025 on nende käive 1 miljard eurot, mis on üle 2 korra rohkem kui 2014. aasta käive. Uurisime, kuidas nad plaanivad selle saavutada.

„Selle aasta käive tuleb pisut üle 500 miljoni euro ning kui arvutada, siis siin ei ole midagi keerulist. 7-8% kasvu aastas ning olemegi seal,“ ütles Vihand. Kuid lisas, et ta ei usu, et see kasv orgaaniliselt tuleb. „Turu kasv on ilmselgelt väiksem ja meie orgaaniline kasv on ka väiksem. Seega peame turul tegelema konsolideerimisega.“

Vaata videost, kelle plaanib Coop ära osta ning kui palju jaekette on Eestis 9 aasta pärast.

Coop Eesti netokäive oli 2015. aastal 487,8 miljonit eurot, kasvades aastaga 5%.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara