Ameerika jaeketti WalMart paigaldati Eesti pakirobot

WalMarti Pick Up pakirobot
WalMarti Pick Up pakirobot

Septembri keskel paigaldati Ameerikasse Arkansase osariiki Bentonville WalMarti kauplusesse esimene Cleveroni pakirobot, mis aitab ettevõttel lahendada e-poest tellitud kauba kättetoimetamise probleemi.

Kuna pakiautomaat on nii suur, siis WalMart pidi eemaldama laest tüki, et see kaupluse sissepääsu juurde paigaldada.  Masin on hiiglaslik, kuna tema sees on tuhandeid pakke, mille ladustamine nõuab ruumi. Antud pakiautomaat on WalMarti sõnul mitmekesisem, kui tavalised pakiautomaadid.

Cleveroni omaniku Arno Küti sõnul oli USA sertifikaatide saamine aeganõudev ning nad on aasta aega selle nimel tööd teinud. „Tänaseks on sertifikaat olemas ning esimene pakirobot teenindab WalMarti kliente.“

Kütt ei saa kahjuks ettevõtete vahelist lepingut rohkem kommenteerida, kuna selle sisu on konfidentsiaalne, kuid ta saab öelda seda, et nad on lepingu käiguga väga rahul. „Kliendi poolne tagasiside on olnud väga positiivne,“ ütles Kütt.

„Cleveroni toode on maailmas unikaalne ja lahendab WalMarti pika aja kestel tekkinud probleemid. Seega on loogiline, et meie toode võeti nende poolt kasutusele,“ ütles Kütt. Lisades, et initsiatiiv tuli meie poolt, kus nad ise pakkusid ettevõttele enda pakirobotit.

WalMarti kõneisik Kory Lunberg ütles Business Insiderile, et klientidele on kiirus ja mugavus väga olulised ning nad otsivad kogu aeg viide, kuidas seda neile pakkuda. „Me oleme põnevil, et saame olla üks esimesi ettevõtteid, et testida seda uut tehnoloogiat. Ootan huviga tagasisidet meie klientidelt ja kaastöötajatelt.“

Cleveroni suurem eesmärk on Põhja-Ameerika turule toota 15 000 pakirobotit.

Täna on sellised pakirobotid Eestis ja juba ka USAs. „Meie järgmine sihtriik on tõenäoliselt Saksamaa,“ ütles Kütt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara