Maxima alandas veel 1000-l tootel püsihindu

Maxima hinnad Lööme hinnad alla
Maxima hinnad Lööme hinnad alla

Tänasest on Eesti inimestel kõikides Maxima kauplustes kaks korda suurem valik esma- ja tarbekaupu, mille hind on püsivalt alandatud ja seda keskmiselt 13 protsendi võrra.

 

 

Maxima Eesti jätkab programmi „Lööme hinnad alla“, mille raames alandas jaekett mullu oktoobris püsivalt hinnad 1000-l igapäevasel tootel.

 

„Nõudlus püsivalt soodsate kaupade järele kinnitas taaskord, et Eesti inimesed eelistavad osta igapäevatooteid maksimaalselt soodsate hindadega. Samuti tõi see välja, et ostjad on huvitatud võimalikult laiast taoliste toodete valikust. Sest nii saavad nad ju endale ja oma peredele heaolu tagada,“ võttis Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen kokku nelja kuu jooksul kogutud tagasiside ja ostustatistika analüüsi tulemused.

 

„Me hoolime meie ostjate heaolust. Seepärast koostöös partneritega, kes kiitsid meie programmi, leidsime uued võimalused hindade alandamiseks. Tänasest alates on meie klientidele senisest kaks korda suurem valik,“ selgitas ta, kuidas sai võimalikuks programmi jätkumine. 

 

Statistikaameti kinnitusel on viimase kahe aasta jooksul ehk võrreldes detsembrit 2017 detsembriga 2015 tarbijahinnaindeksi muutusele suurimat mõju avaldanud toit- ja mittealkohoolsed joogid. „Kui tarbijahinnaindeksi muutus sel perioodil oli 5,7%, siis toit ja mittealkohoolsed joogid on selle ajaga kallinenud 8,8%. Suurimaks mõjutajaks olid piim, piimatooted ja munad, mis on viimase kahe aasta jooksul kallinenud ligi 13%,“ märkis Statistikaameti majandus- ja keskkonnastatistika osakonna juhataja Viktoria Trasanov.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara