• 12.11.25, 15:29

Photopoint keeras varasema kahjumi korralikuks kasumiks

Foto- ja elektroonikatoodetega kaupleva Photopointi ketti haldav Nordic Digital AS suutis aasta varasema kahjumi 2024. aastal korralikuks kasumiks pöörata.
Photopointi kauplus Ülemiste keskuses
  • Photopointi kauplus Ülemiste keskuses
  • Foto: Photopoint
Nordic Digital AS teenis äsja esitatud aruande põhjal 2024. aastal 19,4 miljoni eurose käibe. Mullusega võrreldes ettevõtte müügitulu kahanes 3%. 2023. aastal oli ettevõtte müügitulu 20 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:58
Taaraäri on äri nagu iga teine – seda tuleb hästi teha!
Eestis peetakse pandipakendisüsteemi nii iseenesestmõistetavaks, et kipume unustama, kui erakordse edulooga on tegemist. Tagastame üle 90% turule lastud joogipakenditest. See on tulemus, millega kuulume maailmas absoluutsete liidrite hulka. Sellest efektiivsusest on saanud ekspordiartikkel, millele annab hoogu kiiresti kasvav tehnoloogiaettevõte RVM Systems. Nende uusim Eestis toodetud lahendus, Kalla-tüüpi taaraautomaat, ei valluta ainult kohalikke poode, vaid liigub suure hooga üle maailma.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele