Autor: autor puudub • 14. veebruar 2019

Saage tuttavaks, Hansab 2.0!

Tänasest võtab Hansab oma kaasajastatud sisu väljendamiseks kasutusele uue logo, uuenenud graafika ja disainielemendid. Vana logo on meid teeninud juba üle 20 aasta, kui tänaseks on kätte jõudnud aeg värskendada ning kaasajastada meie identiteeti.

Seni kasutusel olev roheline logo, millel on sümboliks mündikujutis, esindab eelkõige meie ajalugu, mil pakkusime tehnoloogilisi lahendusi peamiselt pangandussektorile. Tänasel päeval oleme palju enamat, kus meie lahendused hõlmavad lisaks pangandussektorile ka kaubandussektorit, logistika- ja transpordisektorit ning ka avalikku sektorit. Meie poolt pakutava hulka on lisaks erinevatele turvalahendustele lisandunud ka automaatika- ja iseteeninduslahendused, multimeedia- ja ekspositsioonitehnika, isikutunnistuste- ja dokumentide tootmine ning mitmed Hansabi enda tooted.

Hansabi eesmärgiks on liikuda väärtusahelas ülespoole, mis hõlmab enda lahenduste väljatöötamist, nende eksportimist ning keskendumist IT lahendustele.

2019. aastal asutasime ka uue ettevõtte - Hansab IT Solutions, mis tegeleb tarkvaraarenduse ja toega ning mille eesmärgiks on laiendada meie teenuste valikut ja luua oma klientidele rohkem lisaväärtust, pakkudes terviklahendusi mis hõlmavad nii riistvara, tarkvara kui integratsiooni.

Järgmise paari kuu jooksul näete uue visuaali muudatusi meie kodulehel, reklaamidel ning meie lahendustel. Uus logo on lihtne, puhas ja kaasaegne ning lihtsama värvipaletiga. Uus logo toetab meie identiteeti ning väärtusi, mida esindame. Oma klientide jaoks oleme jätkuvalt stabiilne ja usaldusväärne koostööpartner, pakkudes kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi ning kõrgel tasemel teenindust.

Sinu,

Hansab

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700