Autor: Maarit Eerme • 20. juuni 2013

Pakid on Post24 pakiautomaadis 1-2 päeva

Post24 pakiautomaatides pakkide hoiuaeg on lühike ja suur osa pakkidest võetakse välja sama päeva jooksul, rääkis Eesti Posti Baltikumi logistikateenuste müügijuht Marita Mägi.

Mägi sõnul haakub nende pakiautomaatide kontseptsioon väga hästi e-kaubandusega, sest seeläbi on kliendil võimalik vabadus valida aeg ja koht, millal ostu sooritada ja kus-kuna seda kätte saada.

Pakiautomaate tasub kasutada seetõttu, et klient võtab sealt kauba suhteliselt kiiresti välja. „Saadetise kapis hoiuaeg on keskmiselt 1-2 päeva,“ kinnitas Mägi. Läbi pakiautomaadi saab klient  pakid kiiresti, mugavalt ja mõistliku hinnaga kätte.

„Kui soovid, et pakid jõuaksid kindlasti kauba tellijani samal päeval, siis peab kauba tellija olema valmis selle eest ka kõrgemat hinda maksma. Täna on eesti e-kaubanduse tarbija ootus eelkõige soodsale transpordihinnale,“ kommenteeris Mägi selle kohta, et miks Eestis ei suudeta e-kaubanduses pakke klientidele kiiresti kätte toimetada.

Kaubanduse klubis tõi Mägi välja ka Venemaa turu, mis peaks olema väga huvipakkuvaks turuks. Hetkel on seal e-kaubanduse käive 7500 miljonit eurot. „Võrdluseks kõrvale, siis kogu Baltikumi e-kaubanduse maht on umbes 500 miljonit eurot, siis sellest on väga selgelt näha, miks Venemaa on nii atraktiivne,“ sõnas Mägi.

Eestist läheb Venemaa suunal läheb kaubaks põhiliselt luksuskaubad.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700