Autor: Maarit Eerme • 2. oktoober 2013

Kaupmeeste Liit valis uue juhatuse

Täna toimunud Kaupmeeste Liidu üldkoosolekul valiti järgmiseks kaheks aastaks uus juhatus ning liitu võeti vastu kaks uut liiget.

„Juhatuse eesmärgiks on aidata arendada kaubandusettevõtjate äritegevust, seista liikmete huvide eest ja rääkida kaasa ühiskonnas tähtsatel teemadel. Kaubandusvaldkond on oluline majandussektor, mis annab tööd enam kui 82 000 töötajale ja rohkem kui kümnendiku SKT-st,“ ütles Eesti Kaupmeeste Liidu senine juhatuse esimees Kati Kusmin.

Kaupmeeste Liidu uus juhatus on kümneliikmeline ning sinna kuuluvad Kati Kusmin (OÜ Baltman), Jaanus Vihand (ETK), Jüri Ross (AS Infotark), Erkki Laugus (Kaubamaja AS), Erkki Erilaid (Maxima OÜ), Janne Lihavainen (Prisma Peremarket AS), Andres Järving (Selver AS), Kai Realo (Statoil Fuel & Retail Eesti AS), Raul Puusepp (Tallinna Kaubamaja AS) ning Marika Merilai.

Uus juhatus koguneb kahe nädala pärast ja siis valitaks Kaupmeeste Liidule ka uus juhatuse esimees.

Alates septembrikuust kuuluvad Kaupmeeste Liitu uute liikmetena OÜ Seppälä Eesti ja Tartu Tarbijate Kooperatiiv.

Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub kokku 48 liiget.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700