Ave Lepik • 26 veebruar 2014

TeliaSonera Eesti üksuse juhiks saab Valdo Kalm

1. aprillist ühendab TeliaSonera EMT ja Elioni juhtimise üheks tervikuks. Grupi Eesti üksust asub juhtima senine EMT ja Eesti Telekomi juhatuse esimees Valdo Kalm.

“Valdo Kalm on kogenud juht ning soliidse telekommunikatsioonivaldkonnas töötamise pagasiga,” ütles TeliaSonera Euroopa üksuse juht Robert Andersson. “Ta on juhtinud EMTd 2003. aastast ning oli enne seda aastatel 2000-2003 Elioni juht. Oleme veendunud, et ta suudab sama edukalt juhtida kogu Eesti üksuse tööd.”

“Maapõhine koostöö on Eestis kogu aeg edukalt toiminud,” märkis Kalm. “EMT ja Elion on teinud üha tihedamat koostööd, mille viimasteks näideteks on ühiste esinduste avamine üle kogu Eesti ja suurklientide ühine haldamine. Antud samm on koostöö loogiliseks jätkuks.”

Elioni tänane juht Arti Ots osaleb aktiivselt üleminekutegevustes. “Grupis toimuvad juhtimismuudatused on tervikuna head ja õiged. Mina teen omalt poolt kõik, et järgnevad sammud tiheneva koostöö suunas oleksid võimalikult sujuvad mõlema ettevõtte töötajatele ja kliendid võidaksid sellest võimalikult palju,” ütles Ots, kelle roll TeliaSonera grupis selgub lähitulevikus.

Elioni ja EMT juhtimises toimuvad muutused on osa muudatustest TeliaSonera kontserni struktuuris ja juhtimismudelis. Rakenduvad muudatused ei tähenda EMT ja Elioni ärinimede vahetust ega ettevõtete juriidilist ühendamist 1.aprillist.

TeliaSonera pakub infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooniteenuseid Põhjamaades ja Baltikumis, Euraasia arenevatel turgudel (sh Venemaal ja Türgis) ning Hispaanias. Ettevõte on ühtlasi Euroopa juhtiv operaatoriteenuste pakkuja.

Jaga lugu:
KAUBANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kaubandusteemalised uudised igal nädalal enda postkasti.

Kaubandus.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700