• 05.05.14, 11:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pärnu Keskus avab uue maja koos kinoga 8. mail

Moe ja meelelahutuskeskus Pärnu Keskus avab uue maja koos Pärnu esimese kaasaegse kobarkinoga 8. mai õhtul.
Pärnu Keskuse uues majas avab uksed kaasaegne Apollo kobarkino. Lisaks kinole avatakse keskuses ka mitmeid uusi söögikohti: Chopsticks, London Bridge sushi&café ja Peccadello café. Lisaks uues osas asuvatele kauplustele, uuendatakse ka olemasolevat maja: Pärnu Keskuse Taluturg laieneb ning suurendab tootevalikut. Keskuses on käimas kauplusepinna ehitustööd H&M avamiseks mõne kuu pärast.
Uus maja toob keskusele juurde 4200m2 kaubanduspinda. Pärnu Keskus koosneb kahest hoonest, mis on omavahel ühendatud üle Aida tänava kulgevate õhuliste galeriidega. 
Keskuse juurdeehitusega alustati 2013 aasta kevadel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.01.25, 13:47
Selver täiendas kodukaupade valikut luksusliku Maku Elements sarjaga ja Marimekko disainiga
Selver laiendas oma premium-segmendi kodukaupade valikut, tuues Eesti turule eksklusiivse Maku Elements köögitarvikute sarja ning lisades valikusse ka Soome disainiikooniks kujunenud Marimekko tooted.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele