Autor: Maarit Eerme • 14. aprill 2015

Selteret omandab Schetling Oy Baltikumi

OÜ Selteret (Eesti) teatas, et kirjutas alla lepingule, mille järgi ta omandab  100% AS Schetelig EV (Eesti) aktsiatest. Tehing jõustub mais 2015 ning poolte kokkuleppel ei avalikustata tehingu hinda.

Tehingu osaks on ka AS Schetelig EV tütarettevõtted SIA Schetelig LV (Läti) ja UAB Schetelig LIT (Leedu). Müüjaks on Schetelig Oy (Soome).

 „Omandades AS’i Schetelig EV grupi astume oma ajaloo kaalukama sammu – selle tehinguga tugevdame oma positsiooni Eestis ning laieneme Lätti ja Leetu. Usume, et antud tehing loob mitmeid sünergiaid tänu millele suudame luua lisaväärtust nii meie klientidele, hankijatele kui ka partneritele,“ ütles  Selteret tegevjuht Karol Kõrm.

AS Schetelig EV on osa Schetelig Grupist, mis müüb aiakaupu ja tarvikuid professionaalsetele ning kodukasutajatele Soomes, Baltikumis, Slovakkias, Ungaris, Tsehhis, Venemaal, Ukrainas ja Kasahstanis. 

„Baltikumis oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Alustasime oma tegevusega nullist ja täna oleme ühed suurimad tegijad aianduskaupade valdkonnas. Hetkel on meie kasvu ambitsioonid aga mujal. Meil on hea meel näha, et Selteret’il on põhjalikud plaanid ettevõtete tehingujärgseks kasvuks,“ kommenteeris tehingut Schetling Oy tegevjuht Paul Kauste.

OÜ Selteret on pereettevõte, mis on tegutsenud Eesti aiandus turul alates 1995. aastast.

Ostja finantsnõustajaks antud tehingus on Redgate Capital ja juriidiliseks nõustajaks Tark Grunte Sutkiene.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700