1. Responsiivne disain
Walmart on investeerinud responsiivse disaini tehnoloogiasse, mis võimaldab nende veebilehte kasutada paindlikult. Ostjad kasutavad sisseostude tegemiseks kombineeritud seadmeid. Tellimust alustatakse tavaliselt nutitelefonist ja sealt edasi liigutakse edasi tahvel- või sülearvutisse. Arendades seadme agnostilist disaini on jaekaupmees suutnud luua kliendile sujuva kasutajakogemuse. See tehnoloogia on hetkel rakendatud walmart.com lehel ning fokusees on maksmise protsess.
2. Mobiilne check-in
Selle tehnoloogia arendati selleks, et inimesed saaksid enda veebist tehtud tellimused kokku korjata Sam’s Clubist. Klubis kaubal järelkäimine oli liikmete seas väga populaarne, nimelt käib kaubal ise järgi 50% klientidest. Varakult tehti kindlaks, et mis on see aeg, kui tullakse tellimustele järgi. Selle tarbeks loodi mobiilne check-in süsteem, mis annab klubidele märku, kuna klient plaanib enda kaubale järgi tulla. Samuti on seal ka süsteem, mis tuletab kliendile meelde, et neil on tellimus, millele on tarvis järgi minna.
3. Automaatsed kliki ja tule järgi punktid
Keskendudes kliendikogemusele, siis Asda-Walmart investeerib Inglismaal 24/7 mugavatesse täisautomaatsesse lahendusse, et kiirendada kliendi kauba järeltulemuse protsessi. Kliendid saavad endale QR koodi, kui kaup jõuab automaatväljastuspunktidesse. Sealt saab klient enda kauba kätte vähem, kui 60 sekundiga. Temperatuuri kontrolliga väljastuspunktid suudavad nädalas töödelda 1000 tellimust. Esimesed sellised väljastuspunkt avatakse bensiinijaama lähedal.
4. Interaktiivsed kaupluse kaardid
Pärast pilootprojekti, möödunud aasta oktoobris, võeti 10 kaupluses kasutusele interaktiivsed kaupluse kaardid. Nende kaudu on võimalik otsida kaupluses konkreetseid tooteid. Kui klient vaatab veebikaupluses konkreetset toodet, siis rakendus näitab ära, kus see toode kaupluses asub. Rakenduse eesmärk on teha klientide elu lihtsamaks, et aidata neil leida tooteid nii veebist kui kauplusest.
5. Andmete kohvik
Suurbritannia Walmarti külastab nädalas 245 miljonit klienti ja nende maha jäetud andmete põhjal saab ettevõte teha olulisi otsuseid, mis puudutavad näiteks toodete hindu ja uute toodete arendamist. Andmete kohvik suudab lühikese aja vältel andmeid kiiresti analüüsida. See kohvik aitab juhtida innovatsiooni, tehes rohkematele inimestele juurdepääs suuremale hulgale andmetele.