24. september 2015

Pipfrog muudab strateegiat

Pipfrog muudab strateegiat
Autor: Pipfrog

Soprano Oyj kontserni kuuluv ettevõte Pipfrog OÜ muudab strateegiat ning lõpetab Pipfrogi-nimelise e-poe tarkvara renditeenuse pakkumise.

Edaspidi keskendutakse vaid Magento platvormil e-poodide loomisele ning moodulite arendusele.

Pipfrogi renditarkvara lansseeriti 2009.aastal. Tänaseks on kaupmeeste ootused ja nõuded e-poele hüppeliselt kasvanud ning renditarkvara ei suuda neid enam katta. Samas on ka ettevõtte arendusmahud Magento täislahenduste osas kasvanud, mistõttu tehti otsus Pipfrogi rendiplatvormi enam edasi mitte arendada.

„Viimaste aastate jooksul on e-kaubanduse sektoris konkurents ja seega ka klientide nõudmised kiirelt kasvanud. Tahame pakkuda tipptasemel e-poe tarkvara, kuid kõigile sobivad renditarkvarad seda ei suuda. Usume, et maailmas enim kasutatud Magento tarkvara sobib Eesti kaupmeeste mahtude ja vajadustega hästi kokku," ütles Pipfrog projektijuht Erik Allak. 

Pipfrog OÜ on Magento tarkvaral põhinevate lahendustega tegelev Eesti ettevõte, kes pakub e-poe täislahendust, konsulteerimisest ja kasutajaliidese disainist kuni lõpplahenduse programmeerimise, majutamise ja haldamiseni. Pipfrog on osa Soprano Groupist, mis on ametlik Magento hõbepartner (Magento Silver Solution Partner).

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700