17. november 2015

Mõnes piirkonnas võiks mõelda kaupluste spetsialiseerumisele

Narva maantee võiks spetsialiseeruda pulmadega seotud kaupluste ja teenuste tsooniks
Autor: Maris Ojasuu

Pindi Kinnisvara partner Peep Sooman arvab, et mõnes Tallinna piirkonnas võiks mõelda kaupluste spetsialiseerumisele, näiteks Narva maanteest võiks saada pulmadega seotud kaupluste ja teenuste tsoon, kuna selle teema poode on seal juba mitu, kirjutab Ärileht.

Arco Vara äripindade osakonna juht Tarmo Tuisk toob välja, et näiteks Pärnu maantee viaduktist kuni Järve keskuseni on kujunenud sisustus- ja mööblikaupluste piirkonnaks, mis tekitavad omavahel teatud sünergia ning kliendid teavad, et sealt saavad nad suure tõenäosusega midagi.

Sõpruse puiestee ja Mustamäe tee äärsed esimesed korruse kaubandus- ja teeninduspinnad toimivad ka, kuna on ligipääs nii autoga kui ka ühissõidukiga.

Surnud tsoonide ellu äratamiseks ei piisa üksiküritajatest vaid on tarvis pikaajalist kontseptsiooni nagu see on olnud Tuisu sõnul Telliskivi äripiirkonna ja Ülemiste ärilinnaku arendajatel. „Parimal juhul tõmbab surnud piirkonna käima kahe-kolme aastase tugeva töö ja sihikindla turundusega, kuid enamasti kulub siiski rohkem aega,“ ütles Tuisk.

Loe pikemalt Ärilehest.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700